Квартири в нових житлових комплексах

Квартири в нових житлових комплексах

Доброго часу доби. Якщо ви шукайте собі квартиру в новому житловому комплексі, то ця сторінка сайту вам у цьому допоможе. Коли наші друзі шукали собі нову квартиру, вони хотіли знайти в новому будинку, і в хорошому районі. Після недовгих пошуків вони знайшли компанію http://intergal-bud.com.ua/ua/projects/, на якому вони змогли вибрати відмінну квартиру в новому будинку. Переходьте по виділеній посиланням, і вибирайте собі відмінні квартири, за доступними цінами і в нових будинках.

А тепер поговоримо, як вибрати квартиру

На що звернути увагу при купівлі квартири? Яку квартиру вибрати? Цими питаннями задається кожен, хто бажає здійснити правильну покупку квартири.

В наш час, квартира є не тільки місцем, де в зимовий мороз можна зігрітися, а в літню спеку насолодитися прохолодою, але і виступає засобом збереження і примноження капіталу. Адже вартість вдало купленої квартири, на відміну від грошових знаків, які схильні до інфляції та ризиків злету і падіння курсу валюти, з роками лише зростає.

Найважливіше, що впливає на вартість квартири – це її місцезнаходження, престижність району, а також близькість і зручність транспортної інфраструктури, наявність магазинів, шкіл, дитячих садів.

Не менш важливе, на що звернути увагу при покупці квартири, це будинок, в якому розташована квартира. Перш ніж зайти в під'їзд, не полінуйтеся, а обійдіть і обстежте будинок, хоча б візуально, на відсутність в ньому тріщин.

Під'їзд, в якому розташована квартира, також уважно огляньте. Бажано, щоб він був більш-менш чистим. Також наявність і стан ліфта відбивається на вартості квартири.

На наступному етапі при купівлі квартири, і, мабуть, найважливішим при правильній купівлі квартири, є ґрунтовна розмова з продавцем квартири. У нього необхідно поцікавитися причиною продажу квартири, запитати, хто проживав, а також можливими проблемами з опаленням та водопостачанням, благополуччям району та добропорядністю сусідів.

Далі приступайте до ретельного дослідження квартири. Квартиру краще оглядати в гарну погоду, в світлий час доби. Особливо зверніть увагу на освітленість квартири. Якщо всі вікна квартири виходять на тіньову сторону або проникненню світла в квартиру щось заважає, в ній буде похмуро, особливо в дощову та холодну погоду. При правильній купівлі квартири також слід звернути увагу на сторонні запахи, і звернути особливу увагу на відсутність плісняви, грибка, слідів затоплення або пожежі, оскільки, якщо не сподобалися шпалери ви переклеїте на свій смак, то з цвіллю боротися дуже складно.

У випадку, якщо квартира Вам сподобалася, слід набратися сміливості і поцікавитися у сусідів про квартирі, про її продавця, а також стабільністю у наданні комунальних благ.

Рубрики: