Квартири в новому житловому районі

Квартири в новому житловому районі

Доброго часу доби. Якщо ви шукайте собі квартиру, то ця сторінка сайту вам обов'язково допоможе знайти квартиру. Коли ми шукали собі квартиру, то друзі нам порадили пошукати житлові будинки в інтернеті. Після недовгих пошуків ми знайшли новий житловий район на http://ozernyi-gatne.com.ua/contacts/. Перейшовши на цей сайт ми змогли вибрати собі те, що ми давно шукали. Переходьте по виділеній посиланням, і вибирайте собі кращі квартири в новому житловому районі.

Ринок вторинного житла, мабуть, більше за будь-якого іншого сектору нерухомості піддається коливанням, зв'язаним з психологічним настроєм покупців. На вторинному ринку можна купити квартиру і відразу жити в ній.

Вторинний ринок житла передбачає набагато менші турботи, пов'язані з організаційними складнощами, наприклад, оформленням документів у різних інстанціях дитячий садок, школа, поліклініка і т. д., на відміну від квартир в новобудовах.

Великий плюс у тому, що вторинне житло можна придбати практично будь-якому потрібному Вам районі. Наприклад, ближче до своїх родичів.

На ринку вторинного житла досить міцні цегляні будинки, наприклад, 80-х років споруди. В цьому випадку співвідношення ціна-якість досягає максимально вигідної точки.

Головний мінус на вторинному ринку стан будинку. У власній квартирі можна зробити все, включаючи заміну перекриттів, але сам будинок відремонтувати неможливо. Можуть бути приховані дефекти і т. д., які досить складно виявити. Це ступінь зносу будівлі та інженерних комунікацій, соціальна неоднорідність мешканців будинок.

Ціни на вторинне житло більш високі по відношенню до подібного об'єкту на первинному ринку. Квартири, побудовані в останні роки виходять на вторинний ринок. В основному, це житлові приміщення в цегляно-монолітних будинках. Але, як правило, вони переоцінені своїми власниками на 15-20 відсотків. Тим не менш, це найбільш якісна пропозиція.

При виборі квартири, для багатьох покупців район проживання має не менше значення, ніж зручність самої квартири. Це обумовлено тим, що більшість недоліків приміщення можна виправити ремонтом, а змінити околиці житла навряд чи вийде. Якщо це центр міста, велика ймовірність, що практично будь-який будинок в інтересах якихось організацій можуть визнати нібито аварійним або призначених під знесення. Мешканців можуть розселити, будинок реконструювати і продати квартири в ньому за досить високої вартості.

Рубрики: