Покупка квартиры в Жк Малахит.

Покупка квартиры в Жк Малахит.

Перед купівлею житла багато починають нервувати — а раптом новий дім стане затишним гніздечком, а джерелом нескінченних проблем і турбот? Та й визначитися з вибором на ринку нового і вторинного житла теж непросто, скрізь є свої мінуси і плюси. Пропонуємо вам корисні поради, як вдало вибрати квартиру для покупки і що допоможе уникнути розчарування після новосілля. Квартиру в новому житловому комплексі Малахіт ви зможете знайти на сайті http://malahyt.com.ua/apartments/dom-4/ і перейшовши на цей сайт ви купите собі квартиру за цілком доступною ціною.

Якщо ви ставитеся до тих, хто мріє стати новоселом в новому будинку, відчути особливий дух щойно зведеного будинку і усвідомлювати, що ви перший мешканець у цієї милої квартирі, значить, вам потрібні практичні знання про такого роду житло. Почнемо з позитивних моментів.

Безперечними плюсами покупки житла в новобудові будуть: монолітно-каркасна технологія, за якої зводиться більшість будівель останніх років; наявність пакування, без якої не обходиться практично жоден новий проект; можливість підібрати малогабаритну квартиру, а значить, істотно заощадити на вартості; чистовий ремонт, який передбачає, що ви не натрапите на сюрпризи від минулих власників з «очумелыми ручками»; нові комунікації — труби, проводка тощо, що не потребує негайної заміни; незрівнянна свіжість приміщення, в якому ніхто не жив. Однак і підводні камені теж є, і до них належать насамперед проблема усадки, яка неминуче відбувається протягом перших 10 років після зведення, і наявність несучих стін всередині квартири. Відповідно, у першому випадку через порушення технології (при надшвидкісний споруді) усадка стане причиною тріщин і навіть перекосів стін, у другому — труднощі з можливим переплануванням приміщення вам забезпечені. В іншому складності вибору ті ж, що і у вторинному, про що піде мова нижче. Почнемо з того, що вартість покупки найчастіше грає першорядну роль, важливіше навіть зручності місцевості і рівня комфорту.

З ринком нерухомості весь час відбуваються зміни, одні райони падають в ціні, інші піднімаються, наприклад, з-за прокладання нової станції метро, поліпшення транспортної розв'язки та інфраструктури (школи, садочки, поліклініки, магазини та інше). Насамперед визначитеся для себе, чим ви готові жертвувати, якщо хочете заощадити.

Рубрики: