Весільні салони Львів

Весільні салони Львів

Не в кожному весільному салоні тебе влаштують ціни, атмосфера і – що найважливіше – ставлення до тебе. А адже дуже хочеться, щоб перед походом в ЗАГС тобі не зіпсували, а підняли настрій. Кожній дівчині хочеться вибрати найкращий весільний наряд. Весільне взуття та аксесуари теж не на останньому місці. Кращи весільні салони львів ви знайдете за адресою Ти можеш отримати рекомендації від своїх знайомих або на сайтах в інтернеті. Насторожься, якщо на форумі або у відгуках весільний салон тільки хвалять. Це може означати, що невтішні відгуки просто видаляють зі сторінок сайту. Інформація, яку ти плучаешь про весільному салоні, повинна бути об'єктивною і як мінімум з трьох джерел.

Зроби пробний дзвінок

Якщо адміністратор відразу ж візьме трубку і ввічливо вислухає тебе, відповівши на всі твої питання, це говорить про високої кваліфікації працівників салону. Якщо ж тобі доводиться чекати не менше 4-х гудков, перш ніж на тому кінці лінії візьмуть трубку, задумайся, приділять тобі достатньо часу в такому місці.

Почувши не дуже ввічливий голос адміністратора і прохання «швидше», «у нас тут люди», сміливо клади трубку: тут абсолютно не цінують клієнтів.

Тоді для тебе не стане неприємним сюрпризом платна примірка весільного плаття. Дізнайся також, входять аксесуари, фата і рукавички у вартість весільної сукні (іноді салони пропонують відразу комплект). Можливий окремий підбір аксесуарів і фати, якщо ти не захочеш зупинитися на запропонованому варіанті? Будуть вони продаватися окремо по більш дорогій ціні, ніж в комплекті? Можлива примірка суконь без їх покупки в той же день? Є у них така послуга, як весільні сукні напрокат?

Професійний салон запропонує тобі гнучку цінову політику і навіть подарунок або знижку за покупку на велику суму. І до речі: в хорошому салоні ніколи не будуть брати ціну сукні «з голови». На кожному вбранні обов'язково шукай цінники.